Plush Puppy je jedinečná austrálska značka kozmetiky, ktorú špeciálne pre výstavné psy a ich prezentáciu vytvorili CHERYL LE COURT a JON LE COURT, ktorí sú renomovanými expertmi v oblasti vlasovej kozmetiky a už dlhé roky sa zaoberajú výrobou vlasovej kozmetiky pre celý svet. S kozmetikou pre psy začali zhruba pred 30 rokmi, keď Cheryl zistila, že potrebuje niečo špeciálne pre svoje psy. Všetky výrobky Plush Puppy používa na svojich mimoriadne úspešných Sibírskych husky a Toy pudlovi. 


Šampóny a kondicionéry Plush Puppy sú vyrobené zo zložiek získaných priamo v prírode. Všetky sú organické, ekologické a neboli laboratórne testované. Všetky šampóny a kondicionéry pôsobia extrémne dobre na pokožku, sú hypoalergénne, a preto ich možno používať aj na šteniatka a psy s kožnými problémami.

Všetky produkty Plush Puppy sú veľmi kvalitné, extrémne účinné - ideálne pre vystavovateľov, ktorí hľadajú to jedinečné.

Všetky výrobky Plush Puppy sa vyrábajú s ohľadom na prírodu, sú biologicky odbúrateľné a bezpečné pre ľudí a zvieratá. Žiadny z výrobkov neobsahuje zložky testované na zvieratách.

 

Kozmetika Plush Puppy neobsahuje alkohol. Alkohol v kozmetike kožu a srsť vysušuje a môže spôsobovať tvorbu lupín. Ak máte akékoľvek otázky o výrobkoch Plush Puppy, radi vám na ne odpovieme mailom, telefonicky aj osobne.

 

Čo robí Plush Puppy SK AT CZ HU pre ochranu životného prostredia?

Byť „zelený“ nie je naším trendom iba v rámci Plush Puppy, vždy to bol aj spôsob nášho života. Recyklujeme všetky transportné materiály, ktoré dostávame z Plush Puppy Austrália, vrátane paliet, bublinkovej fólie a fixačnej polystyrénovej výplne. Naše zásielky posielame našim klientom v recyklovaných a znova použitých škatuliach a zároveň našich klientov prosíme, aby škatule znova použili a recyklovali ich. Naše igelitky Plush Puppy sú z biologicky rozložiteľného plastu. Taktiež prosíme našich klientov, aby prázdne fľaše a kanistre od kozmetiky Plush Puppy neodhadzovali, ale aby ich priniesli k nášmu stánku na výstave, kde im ich výhodne doplníme. Aj tak pomôžeme obmedziť tvorbu zbytočného odpadu. To je iba niekoľko spôsobov, ako prispievame k ochrane životného prostredia.